Prečo si vybrať prácu v Colonnade? 

Sme silná neživotná poisťovňa s rozsiahlymi skúsenosťami v poisťovníctve v regióne strednej a východnej Európy. 

Špecializujeme sa na neživotné poistenie, ktoré je určené nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre malé a veľké podniky. Sme súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Fairfax Financial Holdings, patriacej medzi svetových lídrov v oblasti poistenia a zaistenia. 

Aktuálne značku Colonnade stretnete okrem Slovenska tiež v Českej republike, v Poľsku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku a na Ukrajine. Na týchto trhoch zamestnáva viac než 460 odborníkov a dosahuje hrubé predpísané poistné viac ako 161 miliónov eur. Ako jedna z mála poisťovní na slovenskom trhu je Colonnade držiteľom ratingu finančnej sily A- (Excellent) a úverového ratingu A- so stabilným výhľadom od ratingovej agentúry A.M. Best. 

Na Slovensku pôsobíme od roku 1991, ale pod značku Colonnade Insurance S.A., ktorá je súčasťou nadnárodnej finančnej spoločnosti Fairfax Financial Holdings, sme prešli v roku 2016. 

 

Naši zamestnanci 

Naši zamestnanci sú pre nás to najcennejšie, prinášajú do našej spoločnosti potrebnú energiu a odborné vedomosti a preto im poskytujeme najmodernejšie technológie, vytvárame vhodné pracovné prostredie, v ktorom sa cítia príjemne a môžu odborné rásť. Našich zamestnancov neustále podporujeme, aby svoje skúsenosti rozširovali, vzdelávali sa, ale aj oddychovali či už formou fit online cvičenia alebo organizovaním spoločných akcií – teambuildingov. Sme jeden tím, ktorí nemyslí iba na seba, ale pomáha aj ostatným, a to vo forme rôznych charitatívnych a dobrovoľníckych akcií. Môžeme tiež s istotou povedať, že vás tu čaká priateľský tím, ktorý sa navzájom podporuje a nenecháva jeden druhého v štichu. 

 

Benefity 

  • flexibilný pracovný čas s možnosťou Home office 
  • 2 dni voľna navyše – Sick days 
  • možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoja 
  • stravovacia karta alebo finančný príspevok na stravovanie 
  • MultiSport karta za výhodných podmienok 
  • skupinové úrazové a životné poistenie 
  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie 
  • mobilný telefón a notebook sú samozrejmosťou 
  • zamestnanecké akcie ESOP s príspevkom zamestnávateľa do výšky 30 % z vkladu zamestnanca  

Pozície, ktoré práve obsadzujeme

Aktuálne neobsadzujeme žiadne pracovné pozície.

Kontaktujte nás 

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV na kariera@colonnade.sk. Radi sa s vami stretneme na osobnom pohovore. 

Zaslaním Vášho životopisu udeľujete v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu, so sídlom: Moldavská cesta 8B, Košice, IČO: 500 13 602, zápis v obchodnom registri Okresného súdu Košice I, oddiel: Po, vložka č.: 591/V.  

Zároveň čestne vyhlasujete, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Poskytnuté osobné údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca vyššie uvedených spoločností a pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 6 mesiacov odo dňa skončenia výberového konania. 

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.