Nové úrazové poistenie poskytuje veľkú flexibilitu a možnosť prispôsobiť si ho vašim potrebám

Prečo si vybrať toto poistenie

Široké krytie

ponúkame veľké množstvo rizík, ktoré si môžete nakombinovať podľa vašich potrieb – a zároveň si zvoliť príslušné poistné sumy

Neočakávané prekážky v práci

v prípade nezamestnanosti či dočasnej práceneschopnosti pomôžu finančné injekcie

Krytie a online dojednanie

kedykoľvek a odkiaľkoľvek, z pohodlia vášho domova

Úrazové poistenie pre všetky vaše životné roly

Pre koho je produkt vhodný?

  • Omnia je poistenie pre celú rodinu – ideálne riešenie pre vás, vášho partnera a deti, ktoré si prispôsobíte podľa aktuálnej situácie
  • Využijete ho pre seba a vášho partnera/partnerku, ak máte od 18–80 rokov
  • Na jednej zmluve môžete okrem seba poistiť až 10 detí (od 6 mesiacov do 18 rokov)
  • Poistenie je pre vás vhodné bez ohľadu na to či študujete, pracujete, podnikáte, poberáte starobný alebo výsluhový dôchodok, ste nezamestnaný alebo na rodičovskej dovolenke („na materskej“)
  • Je ideálne aj v prípade ak aktívne športujete alebo máte rizikové zamestnanie či koníčky

O produkte

V akých situáciách je dobré byť poistený?

  • V prípade veľkých úrazov – závažné úrazy majú značný dosah na rodinný rozpočet (výpadok príjmu, dodatočné výdavky) a práve toto poistenie vám pomôže prekonať ťažké obdobie.
  • V prípade malých úrazov – aj menšie úrazy vám môžu spôsobiť stratu pravidelného príjmu. Dodatočná finančná injekcia z tohto poistenia vám pomôže zmierniť jeho výpadok alebo zvýšené výdavky za lieky či zdravotné pomôcky.
  • V prípade choroby – s týmto poistením získate dodatočné prostriedky za každý deň hospitalizácie alebo domáceho liečenia, kým sa po chorobe budete opätovne cítiť fit.

Práve pre takéto situácie sme Vám pripravili tri balíky krytia s rôznou výškou limitov poistného plnenia – nízky, stredný, vysoký. Ak vám žiadny z našich balíkov nevyhovuje, vyskladajte si vlastný flexibilný balík krytia presne podľa vašich predstáv.

Najčastejšie otázky

Áno. V prípade úrazového poistenia neplatia obmedzenia ako pri iných typoch poistenia, a ak by ste mali dojednaných viacero úrazových poistení na rovnaké riziko, z každého poistenia dostanete poistné plnenie bez ohľadu na to, koľko vám vyplatili z iného poistenia.

Pri úrazovom poistení sa nevychádza z vymeriavacieho základu. Toto je pojem, ktorý používa sociálna poisťovňa. 

Naše úrazové poistenie Omnia je komerčné poistenie. Klient si môže zvoliť ľubovoľnú poistnú sumu nezávisle od svojho veku či príjmu.

Cestovné poistenie si ľudia spravidla uzatvárajú v prípade vycestovania do zahraničia, v rámci ktorého si môžu dojednať aj poistenie úrazu, ktoré však platí len na krátke obdobie – v čase vycestovania mimo územia SR, resp. mimo trvalého bydliska. 

V prípade úrazového poistenia Omnia je klient poistením krytý v rámci dojednanej územnej platnosti, ktorá je celosvetová a platí nepretržite počas celej doby poistenia.

Staršie poistné zmluvy spravidla nemajú také široké poistné krytie ako moderné produkty, podobne ako bezpečnostné prvky staršieho vozidla sú iné ako pri najnovších modeloch áut. Naše riešenie vám umožní dodatočne si dokúpiť práve také poistné krytie (bezpečnostné prvky), ktoré na vašej starej zmluve chýbajú alebo nie sú nastavené v dostatočnej výške. Moderné poistné produkty musia zodpovedať vašim aktuálnym potrebám. Ak ste si kúpili poistenie v čase, keď ste boli slobodný alebo bezdetný, keď ste nemali hypotéku alebo ste v čase uzatvárania nemali dostatok voľných prostriedkov, aby ste si kúpili také poistenie, ktoré by v plnom rozsahu krylo vaše potreby, teraz je ideálna doba, aby ste si spravili „audit” a doplnili krytie, ktoré skutočne potrebujete.

Áno. Bez ohľadu na to, či ide o vaše dieťa alebo dieťa vášho partnera/partnerky, je možné poistiť až 10 detí na jednej poistnej zmluve.

Dôležité dokumenty

Všeobecné poistné podmienky

Stiahnuť

Informačný dokument o poistnom produkte

Stiahnuť

Ako kúpiť

Vypočítajte online

Rýchle a pohodlné dojednanie poistenia odkiaľkoľvek, kedykoľvek nájdete v našich online kalkulačkách. 

Vypočítať nezáväznú ponuku →

Zavolajte nám

Máte nejaké otázky, pripomienky, alebo sa chcete poradiť s odborníkmi?

Je tu pre vás Zákaznícke centrum na čísle: 

+421 55 68 26 222

Navštívte nás

Košice

Moldavská cesta 8 B, 042 80

+421 55 6826 222


Bratislava

Digital park II, Einsteinova 23, 851 01

+421 2 5710 2811