Profesionáli opäť rozhodli: Colonnade je v rebríčku top poisťovní

Po pätnásty raz mali profesionáli poistného trhu v ankete SIBAF® award možnosť vyjadriť svoj názor na odbornosť, kvalitu služieb a flexibilitu dostupných poistných produktov na Slovensku. Colonnade sa aj v tomto roku umiestnila na popredných priečkach, a to až v dvoch kategóriách.

11.10.2023

Poisťovňa Colonnade už niekoľkokrát po sebe presviedča poistných profesionálov o svojom stabilnom mieste medzi neživotnými poisťovňami. V 15. ročníku ankety SIBAF® award sa umiestnila na dvoch tretích miestach, a to v kategórii Poistenie občanov a tiež Poistenie priemyslu a podnikateľov.

Hlasovanie v celkovo troch kategóriách prebiehalo od 22. 9. do 4. 10. 2023, zapojilo sa 78 spoločností z radov licencovaných sprostredkovateľov (SFA, FP, SPzČŠ) zo sektoru poistenia a zaistenia a o výslednom poradí rozhodlo 269 platných hlasovacích lístkov.

„Získať opätovne najvyššie hodnotenia od poistných profesionálov je pre nás cťou. Je potvrdením, že to, čo robíme, robíme naozaj svedomito, odborne a kvalitne. Toto ocenenie patrí všetkým zamestnancom Colonnade – ľudom, ktorí nielenže rozumejú poisteniu, ale ich práca aj veľmi baví. Ďakujeme všetkým, ktorí nám v tejto prestížnej ankete dali hlas, ich spätná väzba je pre nás nielen záväzkom, ale aj motiváciou,“ povedal pri preberaní ocenení generálny riaditeľ Colonnade Insurance na Slovensku, Marian Bátovský.

Výsledky hlasovania nájdete nižšie:


1. kategória POISTENIE PRIEMYSLU A PODNIKATEĽOV 
Por.Obchodné menobody
1Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu 4,491
2ČSOB Poisťovňa, a.s. 4,414
3Colonnade Insurance S.A, pobočka poisťovne z iného členského štátu4,239


3. kategória POISTENIE OBČANOV 
Por.Obchodné menobody
1Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu 5,503
2PREMIUM Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu 5,317
3Colonnade Insurance S.A, pobočka poisťovne z iného členského štátu5,171