Dvojitá výhra v ankete SIBAF Award 2021 pre poisťovňu Colonnade

Ocenenie si poisťovňa odniesla v dvoch z troch hlavných kategórií, pričom v oboch obsadila prvé miesta.

25.10.2021

Ocenenie si poisťovňa odniesla v dvoch z troch hlavných kategórií, pričom v oboch obsadila prvé miesta.

V prestížnej ankete SIBAF® Award 2021 hlasujúci sprostredkovatelia poistenia ocenili kvalitu poistných produktov a služieb našej poisťovne, keď z troch hlavných kategórií získala prvenstvo až v dvoch – Poistenie občanov za produkt poistenia nehnuteľností a domácností VIVA a v kategórii Poistenie podnikateľov a priemyslu.

„Prinášame produkty, riešenia, inovácie. Sme partnerom vtedy, keď nás ľudia potrebujú – v riziku. Odborná verejnosť nás ocenila vďaka kvalitnému servisu pre sprostredkovateľov aj klientov. My im vďačíme za dôveru a dlhodobé partnerstvá. Je to skutočne ocenenie pre celý tím Colonnade Insurance, ktoré nás poháňa vpred,“ hovorí Marian Bátovský, generálny riaditeľ pobočky Colonnade Insurance na Slovensku.

O výsledkoch ankety SIBAF® Award 2021 rozhodli pomocou hlasovacích lístkov sprostredkovatelia z vyše 80 maklérskych spoločností. Hlasovanie trvalo od 30. septembra do 11. októbra 2021.

O ankete SIBAF Award 2021

Renomovaná anketa SIBAF® Award sa uskutočnila už po trinásty krát. Okrem 3 tradičných kategórií – Poistenie občanov, Poistenie podnikateľov a priemyslu a Havarijné poistenie motorových vozidiel, ocenila víťazov aj v kategóriách diplomových prác a Počin roka 2021. Predsedom poroty bol spoluorganizátor SIBAF® vzdelávacích podujatí Oliver Borko a jej ďalšími členmi boli Galina Horáková a Pavel Hrica.