S novinkami v poistení pre domy a domácnosti myslíme na všetkých

Je Vám známa situácia, kde firma, v ktorej ste dlhoročným, verným klientom, ponúka tým novým lepšie podmienky ako Vám?

17.3.2021

Je Vám známa situácia, kde firma, v ktorej ste dlhoročným, verným klientom ponúka tým novým lepšie podmienky ako Vám? Podľa nás nie je správne, aby ste v takom prípade museli rušiť svoje zmluvy, a až následne dostali priaznivejšie podmienky.

V poisťovni Colonnade dbáme na to, aby boli naše produkty zrozumiteľné a pre klientov výhodné. V tomto duchu sa pravidelne pozeráme na celé naše portfólio a snažíme sa prichádzať so stále lepšími riešeniami. Aj preto sme sa rozhodli vylepšiť náš produkt poistenie budovy, domácnosti a zodpovednosti za škodu VIVA.

Rozšírené krytie si zaslúžia všetci rovnako

Rozšírené krytie či spresnenie niektorých pojmov, a v konečnom dôsledku lepšie, modernejšie a prehľadnejšie poistenie si však – podľa nás – zaslúžia všetci rovnako. Nárok na férové podmienky by mali mať všetci naši klienti bez rozdielu. Preto sme sa rozhodli spolu s vylepšením produktu pre nových poistníkov, udeliť rovnako výhodné podmienky aj našim existujúcim, verným klientom.

Garantujeme férové podmienky poistenia domu a domácnosti

Ak takéto poistenie zatiaľ nemáte, neváhajte a čerpajte aj Vy výhody moderného krytia pre bezpečný domov, ktoré naša VIVA ponúka.