Colonnade prináša novinky v oblasti poistenia bývania

V Colonnade reflektujeme na potreby trhu a prinášame produktové novinky v poistení VIVA.

3.6.2022

V Colonnade reflektujeme na potreby trhu a prinášame produktové novinky v poistení VIVA. Od konca mája si v našich online kalkulačkách môžete dojednať poistenie majetku s výhodnejšími podmienkami a za často dostupnejšie poistné.

Novinky v produkte poistenia budovy a domácnosti sa týkajú viacerých aspektov. Nových klientov poteší najmä prehodnotenie rizík – už aj skrat, sklo, zatečenie vody a vandalizmus patria medzi základné riziká v poistení majetku. Colonnade tak pokryje tieto náklady až do výšky 100 % z poistnej sumy, a to v závislosti od vybraného balíka.

Nové riziko pre tých, ktorí splácajú hypotéku

Lákadlom je aj nové riziko s názvom Happy Hypo. Ide o voliteľné riziko pre balík Gold, ktorým kryjeme náklady hypotekárnych splátok v prípade neobývateľnosti budovy. Toto riziko je možné dojednať pre rodinný dom, byt, rovnako ako aj pre chatu. Zíde sa Vám, pokiaľ sa následkom poistných rizík, ktoré sú dojednané v poistnej zmluve stane Vaša nehnuteľnosť dočasne neobývateľná. Uhradíme najviac 6 mesačných hypotekárnych splátok.

Zvýšené limity pre Vaše bezpečie a pohodlie

V poistení nehnuteľnosti sme tiež zvýšili limit na stavebný materiál a drobné stavebné mechanizmy, z 1 % z poistnej sumy až na 5 %. V poistení domácnosti Vás zasa poteší zvýšený limit na veci v pivnici, a to až na 15 % z poistnej sumy.

Myslíme aj na tých, ktorí žijú aktívne

Zrušený limit 1 000 € poteší všetkých, ktorí majú aktívneho ducha – bicykle sú odteraz poistené ako súčasť štandardného vybavenia domácnosti bez limitu v mieste poistenia na rovnaké riziká ako v poistení domácnosti.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať našu underwriterku, Evu Kováčovú na eva.kovacova@colonnade.sk.